siatkówka

Siatkówka

- wiadomości

Redaktor: Karolina Niczyj   
2012-01-21 19:57:26

Image
Image
Paweł Zagumny: Jastrzębie było kilka piłek lepsze

Emocje i sportowa walka - mówili zgodnie na konferencji prasowej po pierwszym półfinale Pucharu Polski przedstawiciele ekip.

- Przegraliśmy kilkoma błędami, ale w naprawdę sportowej walce. Jastrzębie było dzisiaj mocniejsze i konkretniejsze w ataku. Właśnie to miało największe znaczenie. Dzisiaj smuci nas przegrana, ale jutro wracamy co codzienności i skupiamy się na PlusLidze - skomentował na konferencji po półfinałowym meczu Pucharu Polski szkoleniowiec przegranego zespołu, Krzysztof Stelmach. Zapewnił również, że Guillaume Samica, który nabawił się urazu podczas piątkowego treningu, szybko wróci do zdrowia i regularnych treningów.

Winna urazu miała być śliska wykładzina, która na czas spotkań została zmieniona. - Dobrze, że gramy na zwykłej wykładzinie. Szkoda tylko, że nie sprawdzono tego wcześniej i stało się to kosztem siatkarza z ZAKSY - dodał Lorenzo Bernardi. - Obie ekipy mają problemy zdrowotne. Do tego mecz był bardzo długi, bardzo ciężki. Mamy teraz kilka godzin na przygotowanie się do finału. Mam nadzieję, że zostaniemy do jutra w takiej dyspozycji jak dziś.

Kilka słów powiedział też kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Paweł Zagumny: - Mecz był wyrównany, na wysokim poziomie. Walczyliśmy do końca, ale Jastrzębie było te kilka piłek lepsze. Pozostaje mi tylko pogratulować i życzyć powodzenia w finale.

- Zwycięstwo oczywiście cieszy, chociaż ten mecz jeszcze nic nam nie daje. Dopiero jutro okaże się, kto jest najlepszy. Dzisiaj każdy dołożył swoją cegiełkę do walki o możliwość udziału w jutrzejszym finale. Miejmy nadzieje, że będziemy w równie dobrych humorach po meczu - mówił kapitan Jastrzębskiego Węgla, Zbigniew Bartman.

 

inf.własna

 

Imię:
Komentarz:

Ochrona:* Code




  Komentarze (6)
1. Dodane przez ckk, w dniu - 22-01-2012 13:30 , IP: 178.37.33.228
Zgadzam się z Pawłem,oczywiście niektórzy będą mówić o zmowie sędziów i innych cudach niewidach bo nigdy nie dociera do nich że przeciwnik był lepszy.
2. Dodane przez zaksofan, w dniu - 22-01-2012 13:16 , IP: 77.253.180.241
niestety sedziowie wypaczyli wynik meczu. sytuacja z tiebreaka byla zenujaca. oby jastrzebie przegralo. musze to powiedziec;/ do boju skra.
3. Dodane przez kryskk, w dniu - 22-01-2012 10:28 , IP: 188.146.45.226
Brawo reska za doping dla ptoków w meczu 
z kk. -nie ma jak to kompleksy ! 
Dobrze że padliście w półfinale. Pasieka wygra ten finał. Pozdrawiam kibiców polskiej siatkówki
4. Dodane przez Piotrek do sovik, w dniu - 21-01-2012 21:30 , IP: 77.253.17.196
Ale mnie wkurzają takie łajzy z uprzedzeniami jak Ty:) 
Jakby drużynę prowadził Bernardo Rezende, tobys słowa krytyki z siebie nie wycisnął, a jak jest nowy, nieznany nikomu, niedoswiadczony trener, to oczywiscie wiesz lepiej, żałosny obwiesiu.
5. Dodane przez matcsu, w dniu - 21-01-2012 21:29 , IP: 89.73.184.251
Bardzo dobre oba spotkania,ale spodziewal sie czegos wiecej,glownie po pierwszym meczu.Zaska-Jastrzebie to spotkanie stalo na dobrym poziomie,ale jak na takich zawodnikow,zespoly i PP to jednak troszke malo.Zaksa przegrala kilka pilek,oczywiscie jak by byl Samica i Czarnowski to tez gra by byla inna bo jednak Kapelus to delikatnie mowiac sredniej klasy zawodnik.Ja sie ciesze,ze wygral moj zespol czyli PGE Skra Bełchatów.Mimo tego Resovia postawila trudne warunki a atmosfera na meczu byla swietna.Byly nerwy razem z Panem Piechockim mocna sie denerwowalismy.A system challenge to dobry pomysl,ale jeszcze jest troche do poprawienia.Widac,ze zespoly nie sa w wysmienitej formie,ale widac tak musialo byc.Zespoly gral dobrze,ze spokojnie moga lepiej.Skra wygrala jednym lepszym rozdzielaniem pilek na zawodnikow bo w Rzeszowie gral zbyt duzo Grozer w 4 secie na 4 pilki 4 byly zagrane do Grozea a nastepne byly podobnie.Dobry poziom,ale na polfinaly PLS licze na duzo lepszy poziom bo wiem jak te zespoly moga grac.
6. Dodane przez sovik*, w dniu - 21-01-2012 19:31 , IP: 79.139.60.48
A kowal to pierdoła -zapomniał, że ma zawodnika ofensywnego i zostawił w polu pierdołe... Zbanowali mnie w Rzeszowie i kij im w plecy !!!! Przegrany mecz to wina Kowala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
transfery plusliga

Mam z Tobą do pogadania

Image
Paul Lotman: Na przyszłość reprezentacji USA patrzę z optymizmem

Przyjmujący Asseco Resovii Rzeszów, specjalnie dla Volley24, zdecydował się udzielić wywiadu, w którym, między innymi, ujawnia, kto według niego będzie gwiazdą amerykańskiej siatkówki w kolejnych latach oraz opowiada o lidze portorykańskiej.

 

Siatkówka | Siatkówka polska i światowa | Rozgrywki kobiet | PLus Liga | Liga światowa | Siatkówka | Siatkówka plażowa | Siatkówka mężczyzn | vintage | testy na aplikację |

x