Kądzioła i Szałankiewicz nie zagrają na MEJutro rozpoczynają się finały mistrzostw Europy seniorów, które w tym roku organizuje norweskie miasto Kristiansand. W Skandynawii zabraknie jednak jednej z najlepszych polskich par, którą jest Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz. Nasi reprezentanci w zamian pojadą do Schenzhen na Uniwersjadę, czyli igrzyska olimpijskie studentów.
Warto wspomnieć, że siatkówka plażowa na Uniwersjadzie pojawi się po raz pierwszy w historii. To bardzo prestiżowa impreza dla studentów. Tym bardziej Polacy cieszą się, że będą mieli okazję na niej zagrać. - Do Chin polecimy na dziewięć dni - mówi popularny ”Kądziu”, który wspólnie z Szałankiewiczem wylądował w Polsce kilkanaście minut przed godz. 14. - Nie wiem jak organizacyjnie wygląda taka impreza i nie wiem, jakie pary będą tam występować. Na pewno apetyt na zwycięstwo mamy duży. Nic dziwnego, że Kądzioła i Szałankiewicz chcą wypaść na Uniwersjadzie jak najlepiej. W zakończonych dopiero co młodzieżowych mistrzostwach Europy U-23 zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając srebrny medal. - Wygrywaliśmy tam mecz za meczem - wspomina Kądzioła. - To nam znacznie dodało pewności siebie i na Uniwersjadzie będziemy chcieli powtórzyć wynik. Mimo to, czujemy trochę niedosyt, ponieważ w finale mistrzostw wygraliśmy pierwszego seta, a w drugim prowadziliśmy 15:8. Poczuliśmy chyba, że mecz jest wygrany, a ostatecznie przegraliśmy. *Więcej przeczytasz na stronie beachvolleyball.pl
źródło: beachvolleyball.pl
1. Dodane przez siatka, w dniu - 09-08-2011 19:36 , IP: 83.28.130.143 CEV European Beach Volleyball- plan transmisji: piątek, 12 sierpnia 15:00 eliminacje (kobiety) 16:00 eliminacje (mężczyźni) 18:00 eliminacje (mężczyźni) 19:00 eliminacje (kobiety) sobota, 13 sierpnia 12:00 półfinał (kobiety) 13:00 półfinał (kobiety) 15:30 mecz o 3. miejsce (kobiety) 17:00 finał (kobiety) 18:30 ćwierćfinał (mężczyźni) niedziela, 14 sierpnia 12:00 półfinał (mężczyźni) 13:00 półfinał (mężczyźni) 15:30 mecz o 3. miejsce (mężczyźni) 17:00 finał (mężczyźni)
|
2. Dodane przez siata, w dniu - 09-08-2011 19:31 , IP: 83.28.130.143 podobno na orange sport info ma być ;)
|
3. Dodane przez chrapul, w dniu - 09-08-2011 07:52 , IP: 89.231.170.132 Czy ktoś wie czy będzie jakaś transmisja w TV z ME w plażówce??
| |